Belediye Sitesi
  • Haber Başlık : Sn.Başkanımızın Teşekkür Konuşma Metni
  • Haber Konu : Sn.Başkanımızın Teşekkür Konuşma Metni
  • Haber Tarih : 03.04.2019
  • Yazar : Admin
Haber Hakkında
Sn.Başkanımızın Teşekkür Konuşma Metni

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Halkımızın bize ve partimize olan güven ve teveccühüne layık olmak için durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz Destekleriyle bize büyük bir teveccühte bulunarak, Bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize ayrı ayrı teşekkürü borç biliyorum.
Bilmelisiniz ki; hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel kentimize bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.
Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, Sizlerden aldığımız destekle, “işimiz HİZMET OLACAKTIR“
Makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak, iyi ve kötü günde halkının yanında olmaya gayret edeceğiz.
Kentimizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle kentimizi hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız.
Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin kentin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir kent oluşturmak en büyük hedefimizdir.
Kentimizi, Sizlere yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir kent oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek, problemlerine çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız.
El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle eğitim, bilişim-teknoloji alanında, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak, spor tesisleriyle yeşil alanlarıyla cazibe merkezi haline getirmek, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.
Fotoğraf Fotoğraf Fotoğraf Fotoğraf
Hızlı Menü